GOMOT - sklep motoryzacyjny - części i akcesoria

O sklepie

Sklep GOMOT istnieje na gorzowskim rynku o początku lat 90. W 2012 roku. Doczekał się zmiany właściciela oraz zmiany miejsca siedziby w kwietniu 2014 roku.

Zajmuję się sprzedażą nowych części do samochodów marek europejskich, japońskich i koreańskich. W szerokiej gamie obsługuję samochody osobowe marki VW, Audi, Seat, Skoda, Fiat, Opel, Ford, Daewoo, Renault, Citroen, Peugeot, Mercedes, BMW, Honda, Mazda. W ciągu 24h jestem w stanie zamówić na potrzeby kienta dowolną dostępną część do pozostałych marek samochodów osobowych jak i dostawczych, bądź części nie znajdujące się aktualnie w moim magazynie.

Sklep położony jest w północnej części Gorzowa na osiedlu Sady przy ulicy Niepodległości. Przed sklepem znajduje się ogólnodostępny parking.

Głównym celem sklepu jest zaopartywanie mieszkańców Gorzowa i okolicznych miejscowości w części i akcesoria samochodowe w jak najszerszym zakresie. Staram się aby każdy klient miał możliwość wyboru odpowiedniego dla siebie asortymentu pod względem jakościowym jak i cenowym.
Przede wszstkim stawiam na jakość w atrakcyjnych cenach oraz szybką dostępność potrzebnych części.

Realizuję płatności gotówką oraz kartami płatniczymi VISA, MasterCard oraz Maestro.

Zapraszam do zakupów oraz zapoznania się z szeroką ofertą bezpośrednio na miejscu bądź telefonicznie.


GOMOT Gorzów Wielkopolski - części i akcesoria samochodowe
Copyright © 2012 GOMOT